Navigation

Harmonogram roku 2017

Co a kdy nás v rámci Social Impact Award čeká v roce 2017.

Harmonogram roku 2017

Kick Off

27.2. v Praze, 2.3. v Ostravě

Přijďte do pražského či ostravského Impact Hubu a zjistěte více o šestém ročníku SIA. Uslyšíte mluvit patronku SIA, porotce i bývalé účastníky. Těšíme se na Vás.

Zahájení letošního ročníku Social Impact Award proběhlo v pražském a ostravském Impact Hubu. Kromě hostů účastníky přivítala i Pavlína Louženská, letošní patronka SIA.

O Impact Hubu

Jarní workshopy

březen a duben

Doražte na jarní workshop a využijte příležitosti zažít zdarma praktický seminář pod profesionálním vedením, potkáte se tu s bývalými účastníky a týmem SIA.

Jarní workshopy byly nejen skvělou příležitostí k ochutnávce atmosféry SIA a seznámení se s ostatními účastníky a týmem, ale také možností nabít nové zkušenosti.

Termíny workshopů

Uzávěrka přihlášek

30. dubna

Nepromeškejte svoji šanci a přidejte se mezi úspěšné absolventy SIA. Podejte do 30. dubna svoji přihlášku. Pamatujte, jsme inkubátor který platí Vám.

Uzávěrka přihlášek byla stanovena na 30. dubna. Letos nám dorazilo rekordní množství přihlášek = 41. Měli jsme tedy možnost vybírat z mnoha zajímavých projektů.

Přihlásit se

Vyhlášení účastníků

25. května

Jakých deset týmů bude vybráno do akceleračního programu a stanou se finalisty SIA? To a ještě více se dozvíte 25. května v 19:30 v pražském Impact Hubu.

Slavnostní vyhlášení finalistů proběhlo v pražském Hubu. Vyhlásili jsme 10 postupujících finalistů, kteří se zúčastní 2 měsíčního letního akcelerátoru.

Bývalí účastníci

Akcelerační program

červen až září

Na účastníky čekají dva měsíce tvrdé práce. Spolu se svými mentory a konzultanty se budou pravidelně scházet a posouvat své projekty směrem k udržitelnému byznysu.

Více o akcelerátoru

Veřejné hlasování

září

Účastnící bojují o cenu veřejnosti, která vzejde z online hlasování Každý tým si na závěr akcelerátoru připraví medailonek – videospot, který využije při online hlasování.

Vítězové SIA

Den D

3. října

Které týmy získají 2000 €? Kdo se stane vítězem veřejného hlasování? A jak daleko se týmy za tři měsíce posunuly? To vše se dozvíte 3. října od 19:30 v pražském Impact Hubu.

Ocenění pro vítěze

SIA Europe Summit

1. – 3. listopadu

Třídenní mezinárodní setkání vítězů Social Impact Award ze všech pořadatelských zemí v Bělehradu plné networkingu, zábavy ale také dalšího vzdělávání.

Více o SIA Global

100 000 Kč

je hodnota akceleračního programu pro každý projekt, který akcelerujeme.

Už je skoro hotovo!

Je nutné se registrovat, abyste mohli odeslat svůj hlasovací lístek.

× zavřít