Navigation

Jarní workshopy

Děkujeme za vaši účast na jarních workshopech, byli jste skvělí a úžasní. Připomínáme deadline přihlášky - 30. dubna.

Idea Generation: Od inovativního nápadu k fungujícímu byznysu

7.3.2017 13:00-17:00, Impact Hub Praha, účast zcela zdarma

Máte nápad, ale nevíte, z jaké strany začít s jeho realizací? Jak zjistíte, které řešení bude skutečně fungovat? Pro koho váš projekt skutečně bude? Co potřebuje a co řeší? Základní nástroje metody Design Thinking, které posouvají inovační projekty k nadšeným uživatelům, vám představí Michaela Vlasáková z Direct People od 13:00. V 16:15 vám potom Tereza Jurečková z Pragulicu, finalistka SIA 2012, poví, jak posunula svoje podnikání od myšlenky k realizaci i díky Social Impact Award a jaké to je být ve Forbes 30 pod 30.

Empatická mapa: Nástroj pro ujasnění postojů

9.3.2017 13:00-16:00, Impact Hub Brno, účast zcela zdarma

Máte nápad, ale nevíte, jak jej bude vnímat zákazník? Jestli cílí na jeho potřeby? Co vlastně řeší a co u toho prožívá? A co váš vlastní tým, jak je sladěný? Empatická mapa je jedním z nástrojů designového myšlení (Design Thinking), který vám pomůže pojmenovat emoční, ale velmi důležité, potřeby vašeho projektu i vás samotných. Vytvoříte ji pro svůj projekt pod vedením Petra Jezevce Pouchlého z Court of Moravia od 13:00. V 15:30 vám Miriam Sittková z Touch Memories, vítězka SIA 2016, poví, jak jí v realizaci vlastního nápadu pomohl akcelerační program. Irena Ošťádalová z Impact Hub Brno bude k dispozici pro konzultace projektů a přihlášek do SIA 2017.

Business modelling: Jak rozjet byznys, který mění svět

16.3.2017 14:00-17:00, Katedra křesťanské sociální práce, Teologická fakulta, Třída 2.07, Olomouc, účast zcela zdarma

Jak rozjet podnikání a zároveň dělat něco nejen pro naši planetu, ale i pro zdraví? Přijďte se setkat s našimi odborníky na Business Modelling a vyzkoušíte si práci s inovativním nástrojem podnikatelského plánování Lean Canvas. Uvidíte, že projektové plánování na jednu A4 funguje skvěle, a nezávisle na odvětví. Na závěr se seznámíte s podmínkami mezinárodního akceleračního programu Social Impact Award zaměřeného na podporu mladých lidí, kteří chtějí podnikat a pomáhat zároveň. Přijďte se podívat, inspirovat, konzultovat svůj nápad nebo se rovnou poradit o přihlášce do programu.

Business modelling: Jak rozjet byznys, který pomáhá

21.3.2017 16:00-19:00, Univerzita J.E.Purkyně, Fakulta sociálně ekonomická, Moskevská 54, Ústí nad Labem, účast zcela zdarma

Jak rozjet podnikání a zároveň dělat něco prospěšného pro svět kolem nás? Přijďte se setkat s našimi odborníky na Business Modelling a vyzkoušíte si práci s inovativním nástrojem podnikatelského plánování Lean Canvas. Uvidíte, že projektové plánování na jednu A4 funguje skvěle, a nezávisle na odvětví. Na závěr se seznámíte s podmínkami mezinárodního akceleračního programu Social Impact Award zaměřeného na podporu mladých lidí, kteří chtějí podnikat a pomáhat zároveň. Přijďte se podívat, inspirovat, konzultovat svůj nápad nebo se rovnou poradit o přihlášce do programu. Hostem programu bude Tereza Jurečková, z Pragulicu, vítězka SIA 2012.

Idea Generation: Od inovativního nápadu k fungujícímu byznysu / From inovative idea to functioning business (international workshop)

23.3.2017 15:00 - 18:30, Impact Hub Brno, účast zcela zdarma

Máte nápad, ale nevíte, z jaké strany začít s jeho realizací? Jak zjistíte, které řešení bude skutečně fungovat? Pro koho váš projekt skutečně bude? Co potřebuje a co řeší? Přijďte na jedinečný mezinárodní workshop Impact Lab, který v Brně povede Jacob Detering a Bistra Kumbaroska, oba ze Social Impact Award Europe. Během 3hodinového workshopu se naučíte přetvářet myšlenky ve skvělé koncepty, testovat jejich slepá místa a prezentovat projekty. Na závěr se seznámíte se zkušenostmi Jacoba ze zakládání sociálních podniků v zahraničí.

Do you have an idea but you don´t know from which side to start? How do you determine which solution will actually work? For whom your project will actually be? What he needs and what does it solve? Come to the unique international workshop Impact Lab that in Brno will be done by Jacob Detering, and Bistra Kumbaroska, both representing Social Impact Award Europe. During the 3 hours workshop you will learn how to transform ideas into great concepts, testing their blind spots and present projects. At the end you have chance to talk with Jacob about his experience with setting up social enterprises abroad.

Business modelling: Jak začít odpovědně podnikat / How to create a social business (international workshop)

24.3.2017 13:00, Impact Hub Praha, účast zcela zdarma

Chcete založit sociální podnik, ale nevíte, jak nastavit svůj business model? Během mezinárodního workshopu máte jedinečnou příležitost dozvědět se, jak sociální podniky vznikají ve světě. Marija Matovska, koordinátorka SIA v Makedonii, představí, jak se sociálním podnikům daří v jejich zemi. Zástupce vítězného projektu SIA 2016 v Makedonii, Ljubomir Stojcheski, prozradí, jak nastavili model sociálního podniku v restauraci Freshys, která byla založena ve Skopje.

Do you want to start your social business, but you don´t know, how to set a business model? You have a great opportunity to get to know how social businesses are made in the world. Marija Matovska, the coordinator of SIA Macedonia, will explain the secret of the social business in their country. Ljubomir Stojcheski, from the best project of SIA 2016 in Macedonia, will present you, how they set up social business model in their restaurant Freshys, which was settled in Skopje.

Business modelling: Jak rozjet byznys, který pomáhá

27.3.2017 10:00-13:00, Vědeckotechnický park Plzeň, Teslova 1202/3, místnost 1.75, Plzeň, účast zcela zdarma

Jak rozjet podnikání a zároveň dělat něco prospěšného pro svět kolem nás? Přijďte se setkat s našimi odborníky na Business Modelling a vyzkoušíte si práci s inovativním nástrojem podnikatelského plánování Lean Canvas. Uvidíte, že projektové plánování na jednu A4 funguje skvěle, a nezávisle na odvětví. Na závěr se seznámíte s podmínkami mezinárodního akceleračního programu Social Impact Award zaměřeného na podporu mladých lidí, kteří chtějí podnikat a pomáhat zároveň. Přijďte se podívat, inspirovat, konzultovat svůj nápad nebo se rovnou poradit o přihlášce do programu.

Business modelling: Jak rozjet byznys, který pomáhá

28.3.2017 14:00-17:00, UPPER, budova U11 UTB, Nad Ovčírnou 3685, Zlín, účast zcela zdarma

Jak rozjet podnikání a zároveň dělat něco prospěšného pro svět kolem nás? Přijďte se setkat s našimi odborníky na Business Modelling a vyzkoušíte si práci s inovativním nástrojem podnikatelského plánování Lean Canvas. Uvidíte, že projektové plánování na jednu A4 funguje skvěle, a nezávisle na odvětví. Na závěr se seznámíte s podmínkami mezinárodního akceleračního programu Social Impact Award zaměřeného na podporu mladých lidí, kteří chtějí podnikat a pomáhat zároveň. Přijďte se podívat, inspirovat, konzultovat svůj nápad nebo se rovnou poradit o přihlášce do programu.

Už je skoro hotovo!

Je nutné se registrovat, abyste mohli odeslat svůj hlasovací lístek.

× zavřít