Navigation

KICK OFF / 23. února 2016 (Praha) a 1. března 2016 (Brno)

Zahájení pátého ročníku akceleračního programu s vítězi z minulých let a zakladatelem SIA Peterem Vandorem. V Praze se můžete těšit na Franze Karla Prüllera z Erste Stiftung a v Brně na Petra Ludwiga z GrowJOB Institute. S mladými podnikateli můžete sdílet jejich zkušenosti a vyptat se jich na to, v čem je SIA posunula dále. Během večera budete mít možnost potkat další zajímavé lidi: inovátory, nadšence a inverstory, kteří chtějí měnit svět.


WORKSHOPY / březen–duben 2016

Série praktických workshopů na vysokých školách po celé České republice, které jsou otevřené široké veřejnosti. Zájemci o společensky prospěšné podnikání na nich začnou od hledání správného nápadu přes formulování podnikatelského záměru a plánování. Dostanou se třeba až ke způsobům propagace.


UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK / 30. dubna 2016

Do tohoho data mohou své nápady na společensky prospěšný podnik hlásit jednotliví studenti nebo týmy, ve kterých je alespoň polovina studentů VŠ nebo VOŠ. Všem musí být do 35 let.


VYHLÁŠENÍ VYBRANÝCH ÚČASTNÍKŮ / 24. května 2016

Porota složená z odborníků českého byznysu vybírá osm až deset nejlepších týmů, které se zúčastní letního akceleračního programu. Každý z účastníků projde přes prázdniny odbornou "stáží" v hodnotě 160 000 Kč.


LETNÍ AKCELERAČNÍ PROGRAM / červenec–září 2016

Na účastníky SIA čeká přes dva měsíce tvrdé práce. Zúčastní se několika workshopů, na kterých budou experimentálně ověřovat svůj projekt, poznávat své zákazníky, zlepšovat obchodní i prezentační dovednosti, tvořit podnikatelský model apod. Budou se pravidelně scházet s mentory a konzultovat. Na konci cesty je čeká to nejlepší pro jejich podnikání: udržitelný byznys.


VEŘEJNÉ HLASOVÁNÍ / září 2016

Účastníci programu se kromě ceny poroty mohou ucházet také o cenu veřejnosti v anketě na internetu. Hlasy pro svůj projekt sbírají pomocí krátkého videospotu. Vítěze community voting vám představíme na slavnostním Dni D.


Den D / 29. září 2016

Velké finále. Během večera vyhlásíme tři nejlepší projekty, které vybere porota. Hodnotit bude podnikatelský posun účastníků. Každý z vítězů si odnese 2 000 Eur. Také se dozvíte, komu nejvíce fandila veřejnost v Community Voting. Na všechny oceněné pak čeká workshop s Petrem Ludwigem a SIA Europe Summit.


SIA EUROPE SUMMIT / říjen 2016

Dvoudenní mezinárodní setkání vítězů Social Impact Award ze všech pořadatelských zemí ve Vídni. Vítězové si ze svého středu vyberou nejlepší projekt - ambasadora SIA pro rok 2017.

Už je skoro hotovo!

Je nutné se registrovat, abyste mohli odeslat svůj hlasovací lístek.

× zavřít