Navigation

Workshopy Social Impact Award jsou zdarma, otevřené všem zájemcům o společensky prospěšné podnikání. Přednost při rezervaci míst mají studenti VŠ a VOŠ, kterým je program Social Impact Award primárně určen, pokud však zbývají volná místa, vítáme i další účastníky.

Účast na workshopech není podmínkou pro podání přihlášky do akceleračního programu. Zároveň pro účast na workshopech není nutné mít již rozmyšlený společensky prospěšný projekt. Pokud už nápad máte, workshopy vám mohou pomoct jej ověřit, upřesnit a rozpracovat, a připravit tak co nejkvalitnější přihlášku do SIA.


BUSINESS MODELLING: JAK ROZJET BYZNYS, KTERÝ PEČUJE O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ?

WORKSHOP S PETREM HANZELEM Z Bezobalu A S LUCIÍ SCHUBERT
22. 3. 2016, 15:00 až 19:00, Olomouc, UPOL, Přírodovědecká fakulta, Katedra rozvojových studií, učebna 1127, účast je zdarma.
PŘIHLÁSIT SE

Jak rozjet podnikání a zároveň dělat něco nejen pro naši planetu, ale i pro zdraví? Přijďte se setkat a diskutovat s úspěšným podnikatelem Petrem Hanzelem, kterému se to podařilo s projektem Bez obalu. Kromě toho si s ním a s odbornicí z Inovátoři.cz Lucií Schubert vyzkoušíte práci s inovativním nástrojem podnikatelského plánování Lean Canvas. Uvidíte, že projektové plánování na jednu A4 funguje skvěle, a nezávisle na odvětví. Na závěr se seznámíte s podmínkami mezinárodního akceleračního programu Social Impact Award zaměřeného na podporu mladých lidí, kteří chtějí podnikat a pomáhat zároveň. Přijďte se podívat, inspirovat, konzultovat svůj nápad nebo se rovnou poradit o přihlášce do programu.

Už je skoro hotovo!

Je nutné se registrovat, abyste mohli odeslat svůj hlasovací lístek.

× zavřít